Sevinç Pastanesi 60 yıllık adresini değiştirdi!

0
1672

Sevinç Pastanesi kapandı iddialarının asılsız olduğunu söyleyen Burak Pelit şunları söyledi; “Şu an bulunduğumuz dükkan bize, köşedeki dükkan ortaklarımıza ait. 2 dükkan arasındaki duvarı yıkıp yıllarca tek dükkan gibi hizmet verdik. Ancak ortaklarımız artık pastacılık yapmak istemediklerini bize ilettiler. Biz de kendilerine teşekkür ederek köşedeki dükkandan çıkarak dükkanları ayırdık. Aradaki duvar yeniden örülmüş oldu.”

İzmirlilerin buluşma noktası olarak da bilinen İzmir’in simge yerlerinden Sevinç Pastanesi artık o bilinen köşesinde değil. Geçtiğimiz hafta pastanenin bulunduğu Ali Çetinkaya Caddesi, Talat Paşa Bulvarı ile Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nin kesiştiği dükkanın kiraya verildiği, Sevinç Pastanesi’nin de bir yan binada hizmet vermeye devam ettiği ortaya çıkmıştı.

ORTAKLIK BİTTİ, PASTANE YANDAKİ DÜKKANA TAŞINDI

Sozcu.com.tr’ye konuşan pastanenin yöneticilerinden Burak Pelit, sosyal medyada yazıldığı gibi pastanenin kesinlikle kapanmadığını, 31A numaralı simge dükkanlarından bir yandaki 27C numaralı dükkanlarına taşınarak hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti. Burak Pelit sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu an bulunduğumuz dükkan bize, köşedeki dükkan ortaklarımıza ait. 2 dükkan arasındaki duvarı yıkıp yıllarca tek dükkan gibi hizmet verdik. Ancak ortaklarımız artık pastacılık yapmak istemediklerini bize ilettiler. Biz de kendilerine teşekkür ederek köşedeki dükkandan çıkarak dükkanları ayırdık. Aradaki duvar yeniden örülmüş oldu.” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI